ekop@poczta.onet.pl


502 560 805
690 090 330

Piasek do piaskowania - warmińsko-mazurskie

Piasek do piaskowania jest to piasek do piaskowania wytwarzany na bazie piasku płukanego. Produkowany przez firmę EKOP piasek do piaskowania ma wiele zastosowań. Główne zastosowanie piasku suszonego to piasek do piaskowania m.in.: metalu, betonu. Wykorzystywany jest także do zapraw budowlanych. Dowiedź się więcej o piasku suszonym produkowanym przez firmę EKOP.

Piasek do piaskowania dostarczamy na terenie całego województwa warmińsko-mazurksiego. Jesteśmy obecni między innymi w takich miastach województwa warmińsko-mazurksiego jak: Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Iława, Giżycko, Ełk, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Nidzica, Morąg, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa. Zapraszamy do kontaktu.

Transport i warunki dostawy

Zapewniamy dostawy własnym transportem lub firmami kurierskimi (dostawy powyżej 1t). Sprzedaż poniżej 1t realizowana jest tylko w centrali firmy EKOP w Szczucinie z odbiorem własnym.

Piasek do piaskowania dostarczamy na terenie województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,

Tagi: piasek do piaskowania dolnośląskie , piasek do piaskowania kujawsko-pomorskie , piasek do piaskowania lubelskie , piasek do piaskowania lubuskie , piasek do piaskowania łódzkie , piasek do piaskowania małopolskie , piasek do piaskowania mazowieckie , piasek do piaskowania opolskie , piasek do piaskowania podkarpackie , piasek do piaskowania podlaskie , piasek do piaskowania pomorskie , piasek do piaskowania śląskie , piasek do piaskowania świętokrzyskie , piasek do piaskowania warmińsko-mazurskie , piasek do piaskowania wielkopolskie , piasek do piaskowania zachodniopomorskieInformacje kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu

502 560 805

690 090 330

ekop@poczta.onet.pl

więcej


Dane firmy

EKOP Jan Mądry
Ul. Witosa 31B, 33 - 230 Szczucin
Tel. 502 560 805
Tel. 690 090 330
Email: ekop@poczta.onet.pl

Dane do faktury:
EKOP Jan Mądry
Ul. Witosa 31B,
33 - 230 Szczucin
NIP 817 187 18 52

więcej


Warunki transportu
Transport

Zapewniamy dostawy własnym transportem lub firmami kurierskim (powyżej 1t).

więcej