ekop@poczta.onet.pl


502 560 805
690 090 330

O firmie EKOP

Firma EKOP zajmuje się od wielu lat produkcją piasku suszonego. Nasze produkty dostarczane są do klientów na terenie całego kraju. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm jak i dla indywidualnych odbiorców. Spełniamy oczekiwania Klientów zapewniając produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Wyroby firmy EKOP wytwarzane są w oparciu o sprawdzone technologie w dwóch zakładach produkcyjnych. W procesie suszenia piasków i żwirków spełniane są najwyższe normy i standardy produkowanego surowca, między innymi dzięki wykorzystaniu paliwa gazowego.

W ramach dodatkowych usług umożliwiamy na preferencyjnych warunkach transport naszych produktów na terenie całego kraju. Obsługujemy wysyłki transportów wielkogabarytowych jak i transport firmami kurierskimi.

Piaski i żwirki suszone produkowane przez EKOP wytwarzane są na bazie piasku i żwirku płukanego.

W swojej ofercie posiadamy piasek suszony, który wykorzystywany jako piasek do piaskowania metalu, betonu oraz do szeregu innych zastosowań. Dowiedz się więcej o piasku suszonym

Oferujemy również żwirek suszony w gramaturze 2-4mm. Piasek suszony pakowany jest w worki foliowe (luzem lub na palecie 1t) lub worki typu big-bag.

Transport i warunki dostawy

Zapewniamy dostawy własnym transportem lub firmami kurierskimi (dostawy powyżej 1t). Sprzedaż poniżej 1t realizowana jest tylko w centrali firmy EKOP w Szczucinie z odbiorem własnym.

Piasek suszony dostarczamy na terenie województw: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,



Informacje kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu

502 560 805

690 090 330

ekop@poczta.onet.pl

więcej


Dane firmy

EKOP Jan Mądry
Ul. Witosa 31B, 33 - 230 Szczucin
Tel. 502 560 805
Tel. 690 090 330
Email: ekop@poczta.onet.pl

Zakład produkcyjny - odbiór towaru:
EKOP Jan Mądry
Ul. Campingowa 8,
33 - 230 Szczucin

więcej


Warunki transportu
Transport

Zapewniamy dostawy własnym transportem lub firmami kurierskim (powyżej 1t).

więcej